Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}

Ida Warg
Intense Nutrion Deo Roll On 50 ml

104 kr
{{ price }}
Tid. pris: 104 kr
Varan finns i lager

Produktinformation

  • Snabbfakta

    Doftens upplevelse

    Doftens Mjukhet

    Doftens Djuphet

    Doftens Friskhet

    Skönhetsbesvär:
    • Kroppsodör
  • Användning

    Applicera på ren och torr hud. Låt torka innan du tar på dig kläder.

  • Beskrivning

    Intense Nutrition Deodorant är en effektiv och aluminiumfri roll-on deodorant med upp till 24 timmars skydd. Den har en lättabsorberad formula som håller huden torr samtidigt som den motverkar dålig lukt utan att lämna några fläckar på kläderna. Berikad med sheasmör som gör huden mjuk och återfuktad. Fri från alkohol och lämplig för känslig hud.

    Tid. pris: 104 kr

    Art nr:
    • IdaWarg792537
    EAN-kod:
    • 7350127612505
    Produktbenämning
    • Intense Nutrion Deo Roll On 50 ml
  • Ingredienser

    Aqua, Triethyl Citrate, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, C12-13 Alkyl Lactate, Propanediol, Pentylene Glycol, Parfum, Butyrospermum Parkii Butter, Xanthan Gum, Citric Acid, Glyceryl Caprylate/Caprate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool

  • Skönhetsguiden

  • Auktoriserad återförsäljare

    Harmoniq.se är en auktoriserad återförsäljare av Ida Warg, vilket innebär att vi erbjuder ett noggrant utvalt sortiment av deras högkvalitativa och populära skönhetsprodukter. Genom att handla hos oss kan du vara säker på att du får äkta produkter som är 100% veganska och cruelty-free. Utforska vårt utbud för att upptäcka varför Ida Warg har blivit en favorit bland medvetna konsumenter.

    Historien om varumärket Ida Warg

    Vill du veta mer om historien bakom Ida Warg? Klicka dig vidare här för att få en inblick i hur detta svenska skönhetsvarumärke grundades och vad som gör deras produkter så unika. Upptäck hur Ida Warg har byggt upp sitt varumärke med fokus på hållbarhet, kvalitet och omsorg om både människa och miljö.

    Se nyheter och produkter från Ida Warg

    Är du intresserad av att utforska de senaste nyheterna och produkterna från Ida Warg? Klicka här för att se vårt aktuella sortiment och hitta de produkter som bäst passar dina skönhetsbehov. På Harmoniq.se kan du enkelt läsa mer om och köpa de senaste produkterna från Ida Warg, direkt från en auktoriserad återförsäljare.

Relaterade produkter

Balsam
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ida Warg Repair Conditioner 100 ml
-30% skönhetsdeals
Torrschampo
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ida Warg Everyday Dry Shampoo 150 ml
-30% skönhetsdeals
Dusch & Bad
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ida Warg Hydrating Shower Mousse 200 ml
-30% skönhetsdeals
Brun utan sol
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ida Warg Self Tanning Face Lotion 50 ml
-30% skönhetsdeals
Brun utan sol
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ida Warg Self Tanning Body Lotion 200 ml
TILLFÄLLIGT SLUT

Prisvärda kompisar

Parfym
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Depend Motivation Women EdP 100 ml
-40% skönhetsdeals
sista chansen
Parfym
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ariana Grande Cloud EdP 30 ml
TILLFÄLLIGT SLUT
Parfym
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Ariana Grande Ari EdP 30 ml
-30% skönhetsdeals
417 kr
Parfym
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Depend Miss X Women EdP Ml 100 ml
TILLFÄLLIGT SLUT

Liknande produkter

Roll-On
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Nivea Dry Comfort Deo Roll On 50 ml
-39% skönhetsdeals
Roll-On
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Nivea Pearl And Beauty Deo Roll On 50 ml
TILLFÄLLIGT SLUT
Roll-On
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Helena Rubinstein Nudit Deo Roll On 50 ml
TILLFÄLLIGT SLUT
Roll-On
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Maja Deo Roll On 30 ml
Roll-On
Skapa ny lista
Lägg till i inköpslista
  • Mina favoriter
  • {{ list.name }}
Noberu Deodorant Tobacco Vanilla 75 ml
TILLFÄLLIGT SLUT